Mapka serwisu
Odzyskiwanie Ram-serwis Danych Musisz uaktualnić Flash Poznań Playera

Odzyskiwanie danych

 



 

Program do odzyskiwania danych

Utrata danych Ferrego Corsten'a.
Odzyskaliśmy dane z mechanicznie uszkodzonego dysku WD5000BMVU-11A08S0 amerykańskiego DeeJeya Ferrego Corsten'a. Światowej sławy DeeJey w rankingu DJMag jest na 7 miejscu jako najlepszy Producent Muzyki Trance. Utrata danych spowodowana była upadkiem dysku 2,5'. Nasze laboratorium po wnikliwych analizach oraz po użyciu odpowiednich technologii odzyskało 99,8% danych zgromadzonych na dysku w postaci nagrań muzycznych. Ferry Corsten znany z takich utworów jak: ,,Out of the blue”, „Beautiful” czy „Radio Crash” i wiele innych znanych piosenek. Najbardziej znane, niesolowe projekty Ferry tworzył z Tiesto (Gouryella), Vincentem De Moorem (Veracocha), Robertem Smitem. Do tej pory Ferry Corsten w całej swojej karierze wystąpił w Polsce tylko 6 razy, były to masowe imprezy z liczbą fanów nie mniejszą niż dziesięć tysięcy      więcej ...
 

Ram-serwis Odzyskiwanie Danych to polska firma specjalizująca się wprzypadkach utraty danych z systemów Microsoft (Windows), Novell, OS (Mac) i Linux i z dysków twardych posiadających uszkodzenia logiczne oraz uszkodzonych fizycznie (uszkodzenia programowe, uszkodzenia elektroniki i mechaniki), z dysku po formacie, zdjęć z kart pamięci aparatów..
 

Chcesz odzyskać dane po promocyjnej cenie 250 zł - wystarczy zaznaczyć PROMOCJA 250 zł w naszym formularzu zgłoszenia i wysłać wraz z dyskiem na nasz adres Laboratorium Odzyskiwania Danych Poznań. Widzisz jakie to proste  Promocja dostępna również na aukcji w Allegro. Wejdź na stronę Promocje i znajdziesz tam link do aukcji. Serdecznie zapraszamy !!! Ilość ograniczona miesięcznie, więc...... śpiesz się !!!     więcej... 

 Uszkodzenia logiczne spowodowane są uszkodzeniem struktury logicznej danych, tablicy partycji, sektora rozruchowego, deskryptora nośnika, tablicy alokacji plików, naruszeniem struktury plików przez formatowanie, działaniami wirusów i tym podobnymi. Odzyskiwanie logiczne danych jest możliwe w naszej firmie w trybie normalnym jak i przyspieszonym.

 Uszkodzenia mechaniczne to fizyczne uszkodzenia nośnika danych takie jak uszkodzenie elektroniki dysku w wyniku przepięcia, uszkodzenia wewnętrzne powierzchni powłoki magnetycznej nośnika, uszkodzenia głowic, silnika  napędu talerzy oraz pozostałych części mechanicznych dysków twardych. Uszkodzone dyski mechanicznie to takie które ucierpiały w wyniki zdarzeń losowych takich jak pożar, zalanie wodą, uszkodzenia mechaniczne obudowy dysku itp....
  




DLACZEGO MY ?

  Darmowe konsultacje w 100%
  Bezpłatna weryfikacja uszkodzenia nośnika
  Nie odzyskamy nic, to nic nie płacisz
  Własne laboratorium - zero pośrednictwa
  Pełna poufnosc danych klienta
  Gwarancja na odzyskiwanie danych !!!

 

poznań
ODZYSKIWANIE DANYCH:

 my damy radę ...

Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice, Poznań,
Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Olsztyn, Szczecin oraz cały obszar Polski
tu nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc
24 godziny i 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie utraconych danych, uszkodzenia mechaniczne dysków twardych wszystkich typów i każdego rodzaju uszkodzenia.


Znajdziesz nas w Google+

 

 

 

 

Odzyskujemy dane z partycji FAT12/16/32, NTFS, NTFS5  Windows 2000/XP/2003/Vista/serwer 2008, Windows 7 oraz Windows 8, HFS/HFS+ (Macintosh), z małego i dużego Endian z partycji UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) oraz Ext2FS/Ext3FS (Linux).

 Pojęcie “odzyskiwanie danych” oznacza dostęp do logicznie i/lub fizycznie uszkodzonego dysku, którego użyteczna kopia bezpieczeństwa nie istnieje.

 






Szukaj

Fraza

Szybki kontakt
Ostatnio na Forum
25-05-2016r.
utracone pliki Wyrażenie zgody na zainstalowanie "dziesiątki" - 0 odpowiedzi
25-03-2016r.
utracone pliki Karta graficzna - 0 odpowiedzi
25-03-2016r.
utracone pliki Modding - 4 odpowiedzi
24-03-2016r.
utracone pliki Ustawienia w jednym katalogu - ukryta konfiguracja Windowsa. - 1 odpowiedź
24-03-2016r.
utracone pliki Program do chłodzenia procesora - 2 odpowiedzi
18-03-2016r.
utracone pliki Darmowe nie znaczy pirackie :) - 4 odpowiedzi
18-03-2016r.
utracone pliki Przyszłość nośników danych nie będzie należeć do napędów SSD - 3 odpowiedzi
18-03-2016r.
utracone pliki IBM 305 – pierwszy komputer z dyskiem twardym - 0 odpowiedzi
Reklama

Newsletter
Zapisz się na nasz newsletter aby otrzymywać aktualne wiadomości o wydarzeniach i spotkaniach:
Teraz online
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość i 0 użytkowników.